Jak detektyw może Ci pomóc w udowodnieniu zdrady?

Szukasz pomocy?

Jak detektyw może Ci pomóc w udowodnieniu zdrady?

Prywatny detektyw Rybnik
Podejrzewasz zdradę? Zastanawiasz się, czy zatrudnić detektywa?

W tym artykule dowiesz się jak detektyw może Ci pomóc w udowodnieniu zdrady i kiedy się do niego zwrócić.

Prowadzenie spraw związanych ze zdradą to codzienność w naszej pracy jako agencji detektywistycznej. Jako do kobiecej agencji detektywistycznej zwracają się do nas zarówno kobiety jak i mężczyźni. Jedno jest wspólne: zwracają się do nas dlatego, że chcą poznać prawdę i nie żyć dłużej w niepewności.

Funkcjonowanie w świecie domysłów, zastanawianie się czy partner nas zdradza czy nie jest bardzo trudne emocjonalnie. Zwykle pierwsze sygnały zdrady wyłapuje intuicja. Partnerka/partner czuje, że coś jest nie tak, że bliska osoba zmieniła swoje zachowanie. Bardzo często są to trafne spostrzeżenia. Jak wynika z naszych doświadczeń większość przypadków zdrady zostaje potwierdzona, ale nie zawsze!

Część osób ma wątpliwości czy udać się do prywatnego detektywa w związku z podejrzewaniem zdrady u partnera, czy poszukiwać dowodów zdrady na własną rękę?

Przedstawiamy 5 zasadniczych powodów, dla których warto zwrócić się do prywatnego detektywa w momencie podejrzewania zdrady.

 

  1. Emocje. Okres związany ze zdradą wiąże się z silnymi emocjami. Zachodzą zmiany w układzie nerwowym oraz zostają zaburzone funkcje poznawcze. Jest to czas silnego stresu, uczucia bezradności i przerażenia. Na myśl mogą przychodzić wspomnienia związane z partnerem. Osoby dotknięte zdradą mogą mieć problemy z zasypianiem, skupieniem uwagi, czuć się wyczerpane. W takich warunkach trudno o bezstronność. Zwracając się do detektywa masz pewność, że podejdzie do sprawy w sposób neutralny zachowując niezbędny w tym momencie dystans. Detektyw rejestruje wydarzenia w życiu partnera nie oceniając ich, lecz dokonując chłodnej analizy.
  2. Prawda. Odkrycie prawdy jest najważniejsze! Wymaga posiadania określonych umiejętności i wytrwałości w zbieraniu faktów. Wiarygodność zebranych dowodów może wszak posłużyć w trakcie sprawy rozwodowej, podczas negocjowania warunków podziału majątku czy opieki nad dziećmi. Szukanie dowodów na własną rękę może również prowadzić do naciągania faktów, czy ich nadinterpretacji, nie dając pełnego obrazu sprawy. Bezpośrednia konfrontacja obaw związanych ze zdradą z partnerem, bez posiadanie bezsprzecznych dowodów może zaprzepaścić możliwość poznania prawdy, błędnych decyzji i konieczności życia w niepewności.
  3. Dyskrecja. Detektyw powinien wykazać się umiejętnością zachowania dyskrecji w działaniu. Wykrycie zdrady jest wyzwaniem, które wymaga czasu i doświadczenia. Działania prywatnego detektywa są wykonywane w sposób ostrożny, aby niezauważony mógł śledzić osobę obserwowaną. Powodzenie w procesie udowodnienia wierności lub niewierności zależy od umiejętności i wyczucia detektywa. Nie ma tu miejsca na domysły, przedwczesne stawianie hipotez czy konfrontacje.
  4. Dowody. Bardzo trudno samodzielnie zebrać dowody, będąc zaangażowanym w sprawę emocjonalnie. Prywatny detektyw posiada wiedzę i doświadczenie w prowadzeniu podobnych spraw. Umiejętnie przeprowadzi postępowanie i uniknie wyjścia na jaw sprawy, przed zebraniem niezbędnych dowodów. Jest to bardzo żmudna i mozolna praca.
    Współpracując z prywatnym detektywem klient może liczyć na porady związane z zachowaniem i działaniami koniecznymi do podjęcia w celu ustalenia faktów, przez co nie pozostaje z problemem sam.
  5. Prawo. Podstawą pracy detektywa jest legalność. Pozyskanie dowodów w sposób zgodny z prawem jest bardzo ważnym elementem, gdyż daje możliwość wykorzystania ich w sądzie. Detektyw nie może włamać się do prywatnego mieszkania czy wylegitymować osoby na ulicy. Prawo obowiązuje detektywa tak samo jak osobę zlecającą zbadanie sprawy zdrady. Zdecydowanym atutem detektywa jest czas jaki posiada na obserwację osoby podejrzanej o zdradę, jak i doświadczenie, wiedzę i umiejętność pozyskiwania dowodów w sposób zgodny z prawem. Dzięki poradom detektywa klient może wykorzystać swoje możliwości zdobycia danych w sposób nie narażający go na konsekwencje karne.

Po zakończonym śledztwie ze strony detektywa, klient otrzymuje sprawozdanie zawierające wszystkie ustalone dowody. Zdrada to bolesne doświadczenie. Współpracując z detektywem rozwiejesz swoje wątpliwości i zyskasz narzędzia stanowiące niepodważalne dowody w sądzie, jeżeli podejmiesz decyzję o rozwodzie. Jeżeli klient zdecyduje się na wybaczenie zdrady może stanowić mocny argument podczas podejmowania decyzji o udaniu się na terapię małżeńską.
Chcesz poznać zasady naszego działania? Zadzwoń!

Więcej na temat zdrad i pracy prywatnego detektywa dowiesz się na naszym BLOGU.